II NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.01.2018 r.

– dzisiaj: II Niedziela Zwykła – Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy,
– w środę: wspomnienie św. Antoniego, opata,
– w czwartek: rozpoczęcie Tygodnia Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan,
– w piątek: wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa,
– w przyszłą niedzielę: III Niedziela Zwykła.

Mszy św. w dni powszednie w tym tygodniu nie będzie (z powodu remontu i kolędy), w sobotę msze o godz. 9.00 i 17.00.

Trwa czas wizyty duszpasterskiej, tradycyjnej kolędy, serdecznie proszę o obecność domowników, dzieci i młodzież szkolną o przygotowanie zeszytów do religii. Woda święcona wystawiona jest w przedsionku kościoła. Zachęcam również do zamawiania intencji mszalnych na rok 2018. Wszelkie ofiary z kolędy przeznaczone są na remont naszej świątyni. Plan kolędy wywieszony jest w gablocie i umieszczony w internecie.

Spotkanie dla dzieci komunijnych w przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 12.00.

Serdecznie dziękuje za wszelkie składane ofiary.

Przy wyjściu z kościoła wyłożony jest najnowszy numer Gościa Niedzielnego.

Wszystkim obchodzącym swoje imieniny, urodziny czy jubileusze oraz całej wspólnocie parafialnej i wszystkim gościom życzę wiele Bożego błogosławieństwa.

II Niedziela Zwykła – 14.01.2018 r.
08.00–za zmarłych Stanisławę, Jadwigę, Jana, Romana i Mariana.
10.00 (Leszkowy) – za zmarłych Aleksandrę, Albina, Teresę, Urszulę, Władysława i Annę
12.00 – za zmarłą Leokadię Nowak w 10. rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny.

Od poniedziałku do piątku mszy św. nie będzie.

Sobota – 20.01.2018 r.
09.00 – za zmarłego Marka Cichockiego w 1. rocznicę śmierci.
17.00 – msza jubileuszowa w 70-lecie Koła Łowieckiego „Hodowca”.

III Niedziela Zwykła – 21.01.2018 r.
08.00 – za zmarłych Wandę, Stanisława, Leona, Anastazję, Jakuba, Agnieszkę i Bronisława.
10.00 (Leszkowy) – o Boże błogosławieństwo dla Jana Budzich z okazji 80. urodzin.
12.00 – za zmarłych Janinę i Antoniego Seń – intencja od wnuczki.