II NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.01.2017 r.

– we wtorek: wspomnienie św. Antoniego, opata.
– w czwartek: wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa.
– w sobotę: wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy oraz Dzień Babci. W przyszłą niedzielę – Dzień Dziadka.

W tym tygodniu, w związku z odbywaną kolędą, msza św. tylko w sobotę o godz. 09:00.

Trwa kolęda, wizyta duszpasterska – proszę o obecność wszystkich domowników. Dzieci i młodzież szkolną proszę o przygotowanie zeszytów do lekcji religii. Woda święcona wystawiona jest w przedsionku kościoła. Wszelkie ofiary składana z racji kolędy przeznaczone są na wkład własny remontu kościoła. Podczas kolędy można zamawiać intencje mszalne na cały rok 2017. Szczegółowy program kolędy zamieszczony jest na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej Parafii.

Serdecznie dziękuję za wszelkie składane ofiary.

Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni i troskę o jej wystrój. Proszę o umawianie się sąsiadujących dwóch rodzin, aby łatwiej było włączyć się we wspólną troskę o naszą świątynię.

Do wieczności odeszli:
Śp. Kazimierz Kulik, l. 77, zam. w Cedrach Wielkich.
Śp. Ks. Prałat Franciszek Fecko, l. 79, wieloletni proboszcz parafii w Giemlicach i dziekan dekanatu Żuławy Steblewskie.
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Sobota, 21.01.2017 r.
09:00 – za zmarłego Zdzisława Gawrzyjał w 2. rocznicę śmierci.

Niedziela, 22.01.2017 r.
08:00 – za zmarłą Jadwigę Kalita w 2. miesiące po śmierci.
10:00 (Leszkowy) – za zmarłą Teresę.
12:00 – o Boże błogosławieństwo dla Anny, Grzegorza i Łukasza z okazji urodzin.