III NIEDZIELA ZWYKŁA – 22.01.2017 r.

– we wtorek: wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła.
– w środę: święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła.
– w czwartek: wspomnienie św. Biskupów Tymoteusza i Tytusa.
– w piątek: wspomnienie bł. Jerzego Matulewicza, biskupa.
– w sobotę: wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła.

W tym tygodniu: w środę nabożeństwo w Rocznicę Marszu Śmierci o godz. 09:30 i w sobotę msza św. w intencji seniorów o godz. 11:00. W pozostałe dni mszy św. nie będzie.

W środę 25 stycznia przeżywać będziemy 72. rocznicę Marszu Śmierci. Obchody rozpoczną się nabożeństwem o godz. 09:30, następnie złożenie kwiatów pod obeliskiem i przemarsz do ZOKiSu na dalszą część obchodów.

W sobotę 28 stycznia przypada Dzień Seniora. Zapraszam na mszę św. o godz. 11:00 i spotkanie w Cedrowym Dworku.

Kolęda – Wizyta Duszpasterska:
– w sobotę 28.01.2017 r.: ul. Osadników Wojskowych, ul. Akacjowa, ul. Kwiatowa i ul. Jaśminowa.
– w niedzielę 29.01.2017 r.: ul. Osadników Wojskowych 12-20, ul. Księżycowa, ul. Bażantowa oraz kolęda dodatkowa.

Serdecznie dziękuję za wszelkie składane ofiary, szczególnie za dzisiejsze przeznaczone na cele inwestycyjne.

Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni i troskę o jej wystrój. Proszę o umawianie się sąsiadujących dwóch rodzin, aby łatwiej było włączyć się we wspólną troskę o naszą świątynię.

Wszystkim obchodzącym swoje imieniny, urodziny i jubileusze oraz Dziadkom i Babciom życzę wiele Bożego błogosławieństwa.

Do wieczności odszedł nasz parafianin:
Śp. Marek Cichocki, l. 43, zam. w Cedrach Wielkich.
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

*     *     *

Środa, 25.01.2017 r.
09:30 – Nabożeństwo w 72. Rocznicę Marszu Śmierci.

Sobota, 28.01.2017 r.
11:00 – w intencji Seniorów.

Niedziela, 29.01.2017 r.
08:00 – za zmarłego Jerzego Poprawę w 16. rocznicę śmierci i Annę w 2 miesiące po śmierci.
10:00 (Leszkowy) – za zmarłego Czesława Janus w 20. rocznicę śmierci.
12:00 – o Boże błogosławieństwo i łaskę zdrowia dla Wojciecha w 1. rocznicę urodzin.