IV NIEDZIELA ADWENTU – WIGILIA NARODZENIA PAŃSKIEGO – 24.12.2017 r.

– dzisiaj: IV Niedziela Adwentu, Wigilia Narodzenia Pańskiego,
– w poniedziałek: Uroczystość Narodzenia Pańskiego,
– we wtorek: II Dzień Świąt, Święto Św. Szczepana, pierwszego męczennika,
– w środę: święto św. Jana, Apostoła i Ewangelisty,
– w czwartek: święto św. Młodzianków, męczenników,
– w przyszłą niedzielę: Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.

Msze pasterskie: Leszkowy o godz. 22:00, Cedry Wielkie o godz. 24:00, ofiary składane w czasie tych mszy św. przeznaczone są na Dom Samotnej Matki w Matemblewie.

W uroczystość Narodzenia Pańskiego, w I Dzień Świąt msze św. Leszkowy o godz. 10:00 i Cedry Wielkie o godz. 12:00. W II Dzień Świąt msze św. w porządku niedzielnym.

Rozpoczyna się czas wizyty duszpasterskiej, tradycyjnej kolędy, serdecznie proszę o obecność domowników, dzieci i młodzież szkolną o przygotowanie zeszytów do religii. Woda święcona wystawiona jest w przedsionku kościoła. Wszelkie ofiary z kolędy przeznaczone są na remont naszej świątyni. Zachęcam również do zamawiania intencji mszalnych na rok 2018.

Msze św. w dni powszednie tylko w soboty o godz. 09:00 (z powodu remontu i kolędy).

Odwiedziny chorych z komunią świąteczną w piątek od godz. 10:00.

Serdecznie dziękuje za wszelkie składane ofiary, podziękowanie dla wszystkich ofiarodawców, osobom pomagającym w świątecznych przygotowaniach, a szczególnie kandydatom do bierzmowania za dekorację naszych świątyń.

Przy wyjściu z kościoła wyłożony jest najnowszy numer Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego oraz świece „Caritasu” w cenie 10 i 20 zł., można także zaopatrzyć się w opłatek wigilijny.

Wszystkim obchodzącym swoje imieniny, urodziny czy jubileusze oraz całej wspólnocie parafialnej i wszystkim gościom na czas Bożego Narodzenia, życzę wiele Bożego błogosławieństwa.

IV Niedziela Adwentu – Wigilia Narodzenia Pańskiego – 24.12.2017 r.
10:00 (Leszkowy) – za zmarłą Teresę Hopko w 4. rocznicę śmierci.
12:00 – o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Joanny w rocznicę chrztu i Macieja w rocznicę urodzin.
22:00 (Leszkowy) – za zmarłego ks. Jana Szczepańskiego – intencja od mieszkańców.

Poniedziałek – Uroczystość Narodzenia Pańskiego – 25.12.2017 r.
24:00 (Pasterka) – o Boże błogosławieństwo dla Jolanty i Piotra w 27. rocznicę ślubu.
10:00 (Leszkowy) – o Boże błogosławieństwo dla Ewy i Czesława Jankowskich.
12:00 – o Boże błogosławieństwo dla Beaty i Jana Paszkowskich w 25 .rocznicę ślubu oraz za zmarłych Rozalię, Henryka i Stanisława.
Chrzest: Wojciech Mazurek.

Wtorek – II Dzień Świąt – św. Szczepana, męczennika – 26.12.2017 r.
08:00 – za zmarłych Rozalię i Kunegundę.
10:00 (Leszkowy) – za zmarłych Danielę i Edwarda Świadek oraz Józefa i Marię Balickich.
12:00 – za zmarłego Antoniego Trykacz w 23. rocznicę śmierci.
Chrzest: Oliwia Czaykowska.

Środa – św. Jana, Apostoła i Ewangelisty – 27.12.2017 r.
Czwartek – św. Młodzianków, męczenników – 28.12.2017 r.

Piątek – 29.12.2017 r.

Sobota – 30.12.2017r.
09:00 – za zmarłego Andrzeja Narożnego w 2 miesiące po śmierci.
Niedziela – Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa – 31.12.2017 r.

08.00 –za zmarłego Edmunda Piechowskiego w miesiąc po śmierci.
10:00 (Leszkowy) – za Parafian.
12:00 – za zmarłą Honoratę Kornat w 6 rocznicę śmierci.
17:00 – dziękczynna i przebłagalna na zakończenie roku 2017.