NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 07.01.2018 r.

– dzisiaj: Niedziela Chrztu Pańskiego kończąca okres Narodzenia Pańskiego, zgodnie z polską tradycją bożonarodzeniowa dekoracja i śpiew kolęd mogą towarzyszyć nam do święta Ofiarowania Pańskiego (2 lutego),
– w przyszłą niedzielę: II Niedziela Zwykła.

Mszy św. w dni powszednie w tym tygodniu nie będzie (z powodu remontu i kolędy).

Trwa czas wizyty duszpasterskiej, tradycyjnej kolędy, serdecznie proszę o obecność domowników, dzieci i młodzież szkolną o przygotowanie zeszytów do religii. Woda święcona wystawiona jest w przedsionku kościoła. Zachęcam również do zamawiania intencji mszalnych na rok 2018. Wszelkie ofiary z kolędy przeznaczone są na remont naszej świątyni. Plan kolędy wywieszony jest w gablocie i umieszczony w internecie.

Na prośbę rodziców spotkanie dla dzieci komunijnych zostaje przeniesione na niedziele 21 stycznia.

Serdecznie dziękuje za wszelkie składane ofiary.

Przy wyjściu z kościoła wyłożony jest najnowszy numer Gościa Niedzielnego.

Wszystkim obchodzącym swoje imieniny, urodziny czy jubileusze oraz całej wspólnocie parafialnej i wszystkim gościom życzę wiele Bożego błogosławieństwa.

*      *      *

Niedziela Chrztu Pańskiego – 07.01.2018 r.
08:00 – za zmarłego Andrzeja w 3. rocznicę śmierci.
10:00 (Leszkowy) – za zmarłą Barbarę Bober.
12:00 – za zmarłych Mieczysława i Marię Korytnickich.

Od poniedziałku do soboty mszy św. nie będzie.

II Niedziela Zwykła – 14.01.2018 r.
08:00 – za zmarłych Stanisławę, Jadwigę, Jana, Romana i Mariana.
10:00 (Leszkowy) – za Parafian.
12:00 – za zmarłą Leokadię Nowak w 10. rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny.