UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY – 11.06.2017 r.

– dzisiaj: uroczystość Najświętszej Trójcy.
– w poniedziałek: wspomnienie bł. męczenników Mariana Góreckiego, Bronisława Komorowskiego, Franciszka Rogaczewskiego, prezbiterów oraz Alicji Kotowskiej, zakonnicy i Towarzyszy.
– we wtorek: wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła.
– w środę: wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.
– w czwartek: uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej.
– w sobotę: wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika.

Msze św. w poniedziałek i wtorek o godz. 18:00, w środę msza ślubna o godz. 16:30, w piątek msza ślubna o godz. 15:30, w sobotę msza ślubna o godz. 16:00 i msza odpustowa w kościele w Leszkowach o godz. 18:00.

W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Msze św. Leszkowy o godz. 8:00, Cedry Wielkie o godz. 10:00, po mszy procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy:
I – p. Jankowscy,
II – p. Wójcik,
III – przy Kapliczce p. Bryks,
IV – przy Krzyżu.
Proszę o przygotowanie ołtarzy, trasy procesji, dekorację domów, przygotowanie chorągwi i baldachimu, udział wszystkich ministrantów, dzieci komunijnych i rocznicowych w strojach oraz dziewczynek sypiących kwiatki. Do odbioru w środę wieczorem są nowo zakupione podesty.

Spotkanie i próba dla dziewczynek sypiących kwiatki w środę o godz. 17:30.

Spowiedź w poniedziałek i wtorek od godz. 17:30.

Zapraszam do uczestnictwa w nabożeństwach do Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawianych w dni powszednie po mszach świętych.

Serdecznie dziękuję za wszelkie składane ofiary. Taca przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na cele inwestycyjne.

Dziękuję za sprzątanie naszych świątyń i troskę o ich wystrój.

Poniedziałek, 12.06.2017 r.
18:00 – za zmarłych Leszka i Edmunda.

Wtorek, 13.06.2017 r.

Środa, 14.06.2017 r.
16:30 – msza ślubna: Emilia Rzepnikowska i Wojciech Grzyb

Czwartek, 15.06.2017 r.
08:00 (Leszkowy) –
10:00 – o Boże błogosławieństwo dla Zdzisławy i Piotra w 40. rocznicę ślubu.
16:00 – msza ślubna: Jagoda Zalewska i Jonathan Hodgkinson.

Piątek, 16.06.2017 r.
15:30 – msza ślubna: Elwira Majewska i Michał Rejter.

Sobota, 17.06.2017 r.
16:00 – msza ślubna: Dorota Tkaczyk i Patryk Zieliński.
18:00 (Leszkowy) – msza odpustowa.

Niedziela, 18.06.2017 r.
08:00 – za zmarłych rodziców z obojga stron, braci Arkadiusza i Bronisława oraz Kazimierę Janczewskich.
10:00 (Leszkowy) – za zmarłych rodziców Antoniego i Władysławę Buczko oraz Teresę Hopko.
12:00 – za zmarłych Stefanię i Nikodema Nawrockich oraz Stanisława Śliwińskiego.
Chrzest: Ryszard Michał Orzechowski, Dominika Kubiczek.