XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 22.10.2017 r.

– dzisiaj: XIX Niedziela Zwykła – Niedziela Misyjna, także wspomnienie św. Jana Pawła II.
– w sobotę: święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza,
– w przyszłą niedzielę: XXX Niedziela Zwykła – Rocznica Poświęcenia Kościoła Własnego.

Msze św. w dni powszednie o godz. 17:00, w sobotę msza ślubna o godz. 16:00.

Zapraszam do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych, które odprawiane są przez cały miesiąc październik w dni powszednie po mszach św. o godz. 17:00.

Zbliża się czas naszej szczególnej pamięci o zmarłych. Będziemy polecać ich Bogu miłosiernemu w oktawie uroczystości Wszystkich Świętych w modlitwie różańcowej z wypominkami w dni powszednie pół godziny przed mszami świętymi i w wypominkach całorocznych odmawianych od I Niedzieli Adwentu przed mszą św. o godz. 12:00. Kartki na wypominki wyłożone są przy wyjściu z kościoła. Czytelnie wypełnione kartki z wypominkami można składać w zakrystii lub w biurze parafialnym. Proszę o zaznaczenie czy są to wypominki na oktawę czy wypominki całoroczne. Wszelkie składane z tej okazji ofiary przeznaczone są w całości na wkład własny w remoncie naszego kościoła.

Od jutra rozpoczną się prace wewnątrz kościoła przy odbudowie chóru w nawie głównej i empory w nawie bocznej.

Spotkanie dla dzieci komunijnych w przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 12:00.

Treningi piłkarskiej drużyny juniorów w poniedziałek i środę o godz. 18:00 na Orliku w Cedrach Wielkich.

Serdecznie dziękuje za wszelkie składane ofiary, szczególnie za dzisiejsze przeznaczone na cele inwestycyjne.

Dziękuje za sprzątanie naszej świątyni.

Poniedziałek, 23.10.2017 r.

Wtorek, 24.10.2017 r.

Środa, 25.10.2017 r.

Czwartek, 26.10.2017 r.

Piątek, 27.10.2017 r.

Sobota, 28.10.2017 r.
16:00 – msza ślubna: Ewelina Mirowska i Grzegorz Kokosza.

XXX Niedziela Zwykła – 29.10.2017 r.
8:00 – za zmarłych Józefa i Leokadię Klepacz oraz zmarłych z rodziny.
10:00 (Leszkowy) – o Boże błogosławieństwo dla Marioli i Krzysztofa w 35 rocznicę ślubu.
12:00 – o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Reginy i Tadeusza.