XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 05.11.2017 r.

– dzisiaj: XXXI Niedziela Zwykła.
– w czwartek: święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
– w piątek: święto św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.
– w sobotę: wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa.
– w przyszłą niedzielę: XXXII Niedziela Zwykła – Dzień solidarności z Kościołem prześladowanym.

Msze św. w dni powszednie o godz. 17:00, w sobotę mszy św. nie będzie.

Różaniec z wypominkami za zmarłych w oktawie Uroczystości Wszystkich Świętych do środy włącznie pół godziny przed mszami św.
Wypominki całoroczne rozpoczniemy od I Niedzieli Adwentu 3 grudnia. Czytelnie wypełnione kartki na wypominki można składać w zakrystii lub w biurze parafialnym. Wszelkie ofiary składane przy tej okazji przeznaczone będą na wkład własny remontu kościoła.

W piątek zapraszam w imieniu Pana Wójta i Rady Gminy na uroczystość upamiętniającą Święto Niepodległości, rozpoczęcie mszą św. w intencji Ojczyzny o godz. 17:00, następnie złożenie kwiatów pod obeliskiem, przejście do ŻOKiS, koncert patriotyczny zespołu ZOYA, rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Wolność! Niepodległość! Zjednoczenie!”, na zakończenie słodki poczęstunek.

Spotkanie dla dzieci komunijnych w przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 12:00.

Treningi w piłkę nożną drużyny juniorów w poniedziałek i środę o godz. 18:00 na Orliku w Cedrach Wielkich. Najbliższy mecz w sobotę o godz. 11:00 w Czersku, wyjazd o godz. 9:00.

Serdecznie dziękuję za wszelkie składane ofiary, w przyszłą niedzielę zbiórka do puszek w Dzień solidarności z Kościołem prześladowanym.

Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni i troskę o jej wystrój.

Do wieczności odeszła nasza parafianka:
śp. Zofia Liszewska, l. 69, zamieszkała w Cedrach Wielkich.
Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

Poniedziałek, 06.11.2017 r.
17:00 – o szczęśliwą operację i łaskę zdrowia dla Jana.

Wtorek, 07.11.2017 r.
17:00 – za zmarłego Mirosława Morowskiego w 3 miesiące po śmierci.

Środa, 08.11.2017 r.

Czwartek, 09.11.2017 r.
17:00 –

Piątek, 10.11.2017 r.
17:00 – Msza św. w intencji Ojczyzny.

Sobota, 11.11.2017 r.
Mszy św. nie będzie.

XXXII Niedziela Zwykła, 12.11.2017 r.
08:00 – za zmarłych Aleksandra, Janinę, Stanisława, Zbigniewa i Piotra.
10:00 (Leszkowy) – za zmarłych Marię w 1. rocznicę śmierci i Władysława Kałkuckich. Chrzest: Franciszek Grenda.
12:00 – o Boże błogosławieństwo dla Dominika z racji urodzin. Chrzest: Aleksandra Czeberkus.