XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 19.11.2017 r.

– dzisiaj: XXXIII Niedziela Zwykła – Światowy Dzień Ubogich.
– w poniedziałek: wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera.
– we wtorek: wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny.
– w środę: wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy.
– w piątek: wspomnienie św. męczenników Andrzeja, prezbitera i Towarzyszy.
– w przyszłą niedzielę: Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata.

Dzisiaj gościmy w naszej parafii kleryków Gdańskiego Seminarium Duchownego, którzy dzielić się będą z nami świadectwem swojego powołania. Taca przeznaczona będzie na Gdańskie Seminarium Duchowne.

Msze św. w dni powszednie o godz. 17:00, w sobotę o godz.09:00.

Wypominki całoroczne rozpoczniemy od I Niedzieli Adwentu 3 grudnia. Czytelnie wypełnione kartki na wypominki można składać w zakrystii lub w biurze parafialnym. Wszelkie ofiary składane przy tej okazji przeznaczone będą na wkład własny remontu kościoła.

Spotkanie dla dzieci komunijnych i ich rodziców w przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 12:00.

Spotkanie dla bierzmowanych w piątek po mszy św. o godz. 17:00.

Treningi w piłkę nożną drużyny juniorów w poniedziałek i środę o godz. 18:00 na Orliku w Cedrach Wielkich.

Serdecznie dziękuję za wszelkie składane ofiary, szczególnie za dzisiejsze przeznaczone na Gdańskie Seminarium Duchowne. Taca przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na cele inwestycyjne.

Dziękuję za pomoc przy sprzątaniu naszej świątyni.

Poniedziałek, 20.11.2017 r.

Wtorek, 21.11.2017 r.

Środa, 22.11.2017 r.

Czwartek, 23.11.2017 r.
17:00 – o Boże błogosławieństwo dla Marcela w 1. urodziny.

Piątek, 24.11.2017 r.

Sobota, 25.11.2017 r.
09:00 –

Niedziela, Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, 26.11.2017 r.
08:00 – za zmarłych Władysławę i Albina Baran, Władysława i Teresę Melczuk, Urszulę Szumotalską, Annę Melczuk-Kijak i Teofilę Rajczak.
10:00 (Leszkowy) – za zmarłych Marię i Józefa Balickich.
12:00 – za zmarłego Zdzisława Miśkiewicz i zmarłych rodziców.